Broiler Sulama Sistemi

Kanatlı hayvanların suyu en verimli şekilde elde etmesi çok önemlidir. Bu sebeple paslanmaz çelikten yüksek kalitede imal edilmiş nipeller sayesinde hayvanın günlük alması gereken su miktarının sorunsuz bir şekilde karşılanması sağlanmaktadır. İsteğe göre damlalıklı ve damlalıksız şekilde kurulan sulama sistemleri, sürekli taze ve temiz su sağlayarak, civcivin kümese ilk girişinden kesim sürecine kadar olan gelişimine önemli ölçüde katkı sağlamaktadır.

Sistemde kullanılan Su Basınç Regülatörleri sayesinde su basıncı ayarlanarak suyun sistem içinde sağlıklı bir şekilde kalması sağlanmaktadır. Sistemin sonuna takılan Vanalı Hat Sonları vasıtasıyla da suyun basıncı izlenebilmekte ve gerektiğinde sistemdeki suyun boşaltılması sağlanabilmektedir.

Sulama sistemine su girişi öncesi takılacak olan MEDİKATÖR grubuyla ; Suyun girişte ve çıkışta basıncının kontrol edilmesi sağlanır. Nipellerin tıkanmasını engelleyen kireç çözücü ve toz filtreleri sayesinde nipellerin tıkanması önlenir. Hat içinden geçen suyun miktarı ölçülebilir. İstenilen miktarda ilaç, aşı ve vitaminin, içme suyuna istenilen oranda eşit bir şekilde verilmesini sağlanır.

Neden BİZ?

Anahtar Teslim Çözüm mü Arıyorsunuz?

Kaliteli malzemeleri yüksek kalite işçilikle buluşturarak  fiyat performans politikalarıyla müşterilerine kullanışlı ve kalıcı değerler sunmayı kendisine misyon edinmiş bir firmayız.