Play Video

Aycemak Kümes Ekipmanları

Aycemak Tavukçuluk Ekipmanları 2013 yılından beri Kümes Ekipmanları üretimi yapmaktadır.

Başta Broiler yetiştiriciliğinde olmak üzere gerek hindi ve gerekse damızlık yetiştiriciliğinde üstün verim almak için en önemli unsurlardan birinin kümes koşulları olduğunun bilincinde olarak ve bunun için farklılık yaratarak, alabildiğine detaycı ve titiz çalışarak müşterilerimizin ve üreticilerin takdirlerini kazanarak başarıya ulaşmışbir ekip olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Kaliteli malzemeleri kaliteli isçilikle buluşturarak uygun fiyat politikalarıyla müsterilerine kullanışlı ve kalıcı değerler sunmayı kendisine misyon edinmişbir firmayız… Yenilik merakı ve teknik araştırma becerisi, tüm müşterilerimizin güvenini kazanmamıza imkan saglamıştır.

En iyi üretim, en iyi ürün, en iyi hizmet, müsteri odaklı firma olabilmek vizyonu ile sektörde varlığını sürdüren Aycemak, aynı vizyona sahip çözüm ortakları ile daha iyi, yeni ve verimli sistemlere ulaşmayı kendisine amaçedinmiştir. Hizmet ve ürün geliştirme politikalarını, müşterilerinin önerilerini dikkate alarak, teknolojiyi en verimli ve en ekonomik koşullarda kullanarak belirlemektedir.